Ogłoszenie


#16 2012-01-21 17:20:35

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ulubione cytaty

Ja już kiedyś wspominałam, że im jestem strasza tym poważniej planuje nie tyle uciec co... zacząć żyć? Nie. Nie wiem jak to określić. Wyjechać w chuj ot tyle. Ale jestem tchórzem. Teraz gdy zaczęłam patrzeć na to najbardziej realnie zaczynam rozumieć, że to praktycznie samobójstwo. I dobrze. Wolę się tak zabić niż środkami nasennymi w jakimś pieprzonym akcie desperacji. Bo co to za żyć? Gdy maszyna zbiorowego dobroczynienia zapewnia ci wszytsko? Próbuję patrzeć na swoje życie z perspektywy jakbym już była martwa i dlatego tak mi zależy na tym by się wyrwać. A najbardziej boję się, że mi się nie uda.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#17 2012-01-21 21:09:54

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Ulubione cytaty

U mnie bardzo łatwo idzie poznać, czy piszę z telefonu - polskie znaki. I długość postów. Na telefonie nie mam polskich znaków i posty są dużo krótsze

A neta w domu mam odkąd wróciłam z Tarji

Ja mam zamiar w przyszłości wyjechać do Finlandii, założyć tam zespół, który odniesie sławę na miarę Nightwish (ze mną na wokalu) i wyć swoimi uciekającymi płucami do mikrofonu xD

Tak serio to naprawdę chcę tam pojechać. I przy okazji zwiedzić kawałek świata...na własną rękę.

Offline

 

#18 2012-01-23 09:39:05

Sarumo

Moderator

4806825
Skąd: warmińsko-mazurskie
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2104
Punktów :   36 
WWW

Re: Ulubione cytaty

Nie powinnaś niczego robić. Powinnaś siedzieć na dupie i martwić się swoją pozycją w hierarchii. Ja mam racje,bo to jestem ja. Amras. Admin Amras.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


There is a pleasure in the pathless woods,
There is a rapture on the lonely shore,
There is society where none intrudes,
By the deep Sea, and music in its roar:
I love not Man the less, but Nature more

Offline

 

#19 2012-03-27 21:14:48

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Ulubione cytaty

Wracając do tematu tego działu:

"JAK OPUŚCIĆ ZIEMIĘ

1. Zadzwoń do NASA (tel. 0 - 01 - 731 - 483 - 3111). Wyjaśnij, że to bardzo ważne, byś jak najszybciej wydostał się z planety.
2. Jeśli NASA nie okaże chęci pomocy, zadzwoń do przyjaciela w Białym Domu (tel. 0 - 01 - 202 - 456 - 1414) i poproś, by choć słówkiem wstawił się za tobą w NASA.
3. Jeśli nie masz przyjaciela w Białym Domu, Dzwoń na Kreml (poproś międzynarodową o 0 - 07 - 095 - 295 - 9051). Ludzie stamtąd też się z nikim nie przyjaźnią (przynajmniej z nikim godnym wzmianki), ale ponieważ wygląda na to, że mają nieco wpływów, spróbuj.
4. Jeśli i to nie wypali, zadzwoń po dalsze instrukcje do Papieża. Numer jego telefonu brzmi 0 - 039 - 6982. Z góry zakładam, że tamtejsza centrala telefoniczna jest nieomylna.
5. Jeżeli zadna z powyższych prób nie doprowadzi do satysfakcjonującego rezultatu, ściągnij na Ziemię pierwszy lepszy przelatujący talerz i wyjaśnij komendantowi, że jest sprawą życia i śmierci, byś zniknął z Ziemi, nim listonosz przyniesie ci rachunek za telefon."

(Douglas Adams - "Autostopem przez Galaktykę")
"Przewodnik „Autostopem przez Galaktykę” ma do powiedzenia kilka rzeczy na temat ręczników. Ręcznik, mówi, to najbardziej nieprawdopodobnie użyteczna rzecz, jaką może posiadać międzyplanetarny autostopowicz. Częściowo dlatego, że ma olbrzymie zastosowanie praktyczne. Można owinąć się nim dla ochrony przed chłodem, przemierzając zimne księżyce Jaglana Beta; można położyć się na nim na roziskrzonych, marmurowych piaskach plaż Santraginusa V, wdychając odurzające morskie powietrze; można przykryć się nim, śpiąc pod czerwonymi gwiazdami na opuszczonym świecie Kalffafoonu; można posłużyć się nim jak żaglem, płynąc małą tratwą w dół powolnej rzeki Moth; zmoczyć go i używać jako broni w walce wręcz; zawinąć na głowie dla ochrony przed szkodliwymi wyziewami lub wzrokiem żarłocznego Bugblattera, bestii z Traala (nieprawdopodobnie tępe zwierzę, które uważa, że jeżeli ty go nie widzisz, ono też cię nie widzi. Głupie jak szczotka, ale naprawdę niezwykle żarłoczne); w razie niebezpieczeństwa wymachując ręcznikiem, można dawać sygnały alarmowe – no i oczywiście można wycierać się nim, jeżeli ciągle jeszcze jest dostatecznie czysty. Co więcej, ręcznik ma ogromne znaczenie psychologiczne. Tak się składa, że jeżeli jakiś strag (strag: nie – autostopowicz) stwierdzi, że autostopowicz ma przy sobie ręcznik, automatycznie dochodzi do wniosku, że posiada on także szczotkę do zębów, ręczniczek do twarzy, mydło, puszkę sucharów, termos, kompas, mapy, kłębek sznurka, spray przeciw komarom, płaszcz przeciwdeszczowy, kombinezon próżniowy i tak dalej. Ponadto strag pożyczy chętnie autostopowiczowi któryś z tych czy jakikolwiek inny przedmiot, który autostopowicz mógłby przypadkowo „zgubić”. Pomyśli sobie też, że ktoś, kto przemierzył autostopem Galaktykę wzdłuż i wszerz, znosił niewygody, walczył na przekór wszystkim przeciwnościom, zwyciężał i ciągle wiedział, gdzie ma ręcznik – jest bez wątpienia człowiekiem, z którym należy się liczyć."

Offline

 

#20 2012-03-31 22:59:17

 Arien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty

"Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja." - Trudi Canavan.
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty." S. King
"Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne." C.Zafon
"Każda znajdująca się tu książka, każdy tom, posiadają własną duszę. I to zarówno duszę tego, kto daną książkę napisał, jak i dusze tych, którzy tę książkę przeczytali i tak mocno ją przeżyli, że zawładnęła ich wyobraźnią." Zafon

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi