Ogłoszenie


  • Index
  •  » Pomoce
  •  » W:GW: Obrażenia zadawane przez oręż

#1 2011-07-18 15:33:05

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

W:GW: Obrażenia zadawane przez oręż

Zadawanie obrażeń


Nadszedł chyba odpowiedni moment, by się dowiedzieć, ile jesteśmy w stanie zadać obrażeń.
Aby zadać obrażenia, wpierw trzeba trafić przeciwnika. Potem wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju walkę prowadzimy.

* Obrażenia zadane w walce wręcz równe są 3 plus Siła atakującego.
* Obrażenia zadane w walce bronią równe są zależnie do używanego rodzaju oręża plus Siła atakującego razy dwa.
* Obrażenia zadane w wyniku strzału równe są zależnie od używanego rodzaju oręża plus umiejętność STRZELANIE.

Przykład
El Lamalas, obdarzony dobrą (3) Siłą, walczy dwuręcznym mieczem. Za każdym razem, kiedy trafi przeciwnika, zadaje 10 obrażeń, a do wyniku dodaje 6 (mnoży razy 2 Siłę). Gdyby najemnik zaatakował nożem, zadałby 7 obrażeń. Walcząc wręcz, Lamalas zada 6 obrażenia.



Obrażenia zadawane przez broń:
Obrażenia zadawane przez broń białą
* Broni drzewcowej można używać tylko wtedy, gdy ma się min. 4 Siły



Obrażenia zadawane przez broń strzelecką:
Obrażenia zadawane przez broń strzelecką


UWAGA - patrz ZBROJE


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#2 2011-08-12 14:50:47

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Re: W:GW: Obrażenia zadawane przez oręż

Dokonałem pewnych zmian w związku z broniami. Od teraz zadają nieco różne obrażenia, podzieliłem je też na 3 stopnie. I stopień to te zadające do 9 obrażeń, drugi to te do 11 obrażeń, a III do 14. W cenniku zmieniłem też ceny kolejnych poziomów oręża (są wysokie, żeby się nie nudziła gra i żeby było na co zbierać ).
Jednocześnie też zwiększę żywotność potworów i nasze HP, by walki były bardziej interesujące i dłuższe.
Ogólnie przede wszystkim chodziło o to, by bardziej zrównoważyć postaci. Zaniepokoiło mnie, gdy Szifer z rozbrajającą szczerością powiedział, że już na starcie może zadać 18 obrażeń toporem xd Tak więc teraz może zadać mniej.

Przyjrzyjcie się nowym cenom i nowym tabelom obrażeń. Mam nadzieję, że mnie za to nie spalicie na stosie.

Pozmieniałem już wartości w Waszych Kartach Postaci.


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#3 2011-08-12 15:57:24

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: W:GW: Obrażenia zadawane przez oręż

Dobrze zrobiłeś, towarzyszu. Teraz można planować taktyki na dłuższą metę


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoce
  •  » W:GW: Obrażenia zadawane przez oręż
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi