Ogłoszenie

#1 2012-10-31 16:18:48

 Auri

Użytkownik

9041714
Skąd: Dziki Zachód
Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Carcasonne

Carcasonne

http://plansza24.pl/system/photos/55/carcassonne_original.jpg

Nic nie warte te moje mini opisy, bo kto nie zagra, po prawdzie nie wie o co kaman. Tę grę lubię za to, że można przy niej spokojnie prowadzić rozmowę.
Ekipa Wrocław wie, że to moja ulubiona gra w postaci: autystyczne dziecko siada w kącie i gra w pojedynkę na dwie osoby.
Jak dla mnie to punktowane puzzle, a do ułożenia jest mapa z siecią dróg łączących miasta i klasztory. Gdzieś szlajają się wieśniacy czy rycerze ale to nie ważne. SĄ PUZZLE! ]:->


Nie po raz pierwszy uświadomiła sobie, jak wiele problemów nastręcza życie wojowniczki. Na przykład to, że mężczyźni nie traktowali jej poważnie, dopóki ich nie zabiła, ale wtedy to już naprawdę nie miało znaczenia. (...)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.


Terry Pratchett - Blask fantastyczny

http://www.kf2.pl/images/banners/userbar2.png

Offline

 

#2 2017-08-21 13:56:16

wok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Carcasonne

Carcassonne to bardzo fajna luźna gierka, w którą można pograć w zasadzie z każdym. Zarówno kilkuletnie dzieci, jak również dorośli znajdą w tej grze coś dla siebie. Choć z dziećmi możnaby na początek pominąć część zasad(konkretnie rolników). Dodatkowo co roku organizowane są mistrzostwa w Carcassonne (także, jak komuś się naprawdę spodoba, to czeka go świetlana przyszłość xD)


Zamów grę na swoje urodziny - http://www.wtrakciegry.pl/

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi