Ogłoszenie


#46 2012-01-03 21:46:11

 Eruanna

Użytkownik

Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2011-12-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Epica

Pieca jest po prostu Boooooska. Mnie się podoba ten kawałek . Burn to a Cinder Ja mam dwie butelki wódki. i mam rum. ;p


"..nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze: kraj ludzi z Numenoru. I chcę, żeby go kochano za jego przeszłość, za starożytność, za piękno i za dzisiejszą mądrość."

Offline

Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi