Ogłoszenie


#1 2020-02-12 22:12:46

Eskariot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-12
Posty: 1
Punktów :   

Czy jest taka książka?

Cześć Wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym zapytać, czy kojarzycie jakąś książkę fantasy, gdzie główny bohater jest młodym nastolatkiem (około 16-17 lat) i, powiedzmy, wiąże się z dziewczyną o kilka lat starszą? W różnych popularnych fantasy spotykam się ciągle z tym, że jeżeli główna postać jest w tym wieku, to zazwyczaj jest to dziewczyna i ma wokół siebie dwóch lub więcej adoratorów starszych od niej o parę lat. Nie żeby miało to dla mnie przekreślić całą powieść, ale zaczyna mnie to powoli nużyć, chciałbym w końcu zobaczyć odwróconą sytuację. Czy jeżeli chcę zobaczyć szczęśliwą relację młodszego chłopaka ze starszą dziewczyną w fantasy, to sam będę musiał napisać książkę z takim motywem? Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego wieczoru/dnia, w zależności kiedy kto to czyta.

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi