Ogłoszenie


#1 2020-01-14 19:21:27

Nythir

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Mój blog - ArcanePond

Witam, niedawno założyłem bloga o rzeczach, którymi się interesuję, a jedną z nich jest fantastyka, i chcę was na niego zaprosić.

Jego tematyka obejmuje także grafikę, przyrodę i popkulturę. Wstawiam tam moje rysunki, ilustracje i modele 3D. Rysuję także komiks i napisałem podręcznik do planszowej gry rpg, niedługo je opublikuję. Mam zamiar też pisać recenzje i poradniki o rysowaniu. Będę wdzięczny za wasze sugestie i opinie.

https://arcanepond.blogspot.com

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi