Ogłoszenie


#1 2015-12-13 17:25:47

 Amras Helyänwe

Administrator

7892318
Skąd: Stamtąd
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 3484
Punktów :   -7 
.: Tu eşti dragostea vieţii mele.

Nightwood - gra o hodowaniu smoków

Dokładnie tak jak w tytule - w grze tej zajmujemy się wychowywaniem od małego smoka, od samego jajka. Karmimy go, szkolimy, zakładamy zbroje i wysyłamy na wyprawy, by przyniósł nam ingredienty, z których stworzymy wzmacniające eliksiry dla naszych milusińskich - tak to w skrócie wygląda.

Zarejestrowałem się w tej grze kole 2007 roku, także mogę chyba mówić o sobie, że jestem z nią prawie od samych początków. O ile sprawiała mi w pierwszych latach gry dużo frajdy, o tyle z biegiem czasu okazywało się, że zaczyna brakować tzw. contentu, który byłby w stanie utrzymać mnie przy niej na kolejne lata. Gra zwyczajnie się znudziła. Można ją traktować jako miejsce do poznawania nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach (i z moich obserwacji wynika, że bardzo dużo ludzi właśnie do tego wykorzystuje tę grę). Dziś zalogowałem się po raz pierwszy od wielu miesięcy. Stwierdzam, że nie zmieniło się nic, prócz paru nowych wariantów wyglądu dla smoków.
Admin gry co prawda chwali się dalekosiężnymi planami modyfikacji i usprawnień gry, ale jakby co roku pojawia się nowa lista rzeczy, które planuje wprowadzić, i jakby co roku gracze nie dostają nic, prócz małych zmian. Wiem, że twórca gry sam przy tym pracuje i że nie można wymagać od niego nie wiadomo czego, dlatego też nie wymagam. Fajnie jest tam czasem wrócić, ale gra nie dostarczy przyjemności z grania w dłuższym okresie niż rok-dwa.
Ale nie sposób nie darzyć jej przeogromnym sentymentem. Stamtąd właśnie, jakby nie było, pochodzi trzon naszego forum

Jakby ktoś chciał odwiedzić mój profil w tej grze i dokarmić moje głodujące bestyje - tutaj link. Informacje pewnie mocno przestarzałe, bo nie aktualizowane od baaaardzo dawna


-----------------------------------------------------------------------------------------------



http://oi62.tinypic.com/lzmtx.jpg

___

A ja? Czym ja jestem?
Kto krzyczy? Ptaki?
Kobieta w kożuszku i błękitnej sukni?
Róża z Nazairu?
Jak cicho!
Jak pusto. Jaka pustka!
We mnie..."
___

Offline

 

#2 2015-12-13 22:48:39

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Nightwood - gra o hodowaniu smoków

W tym roku pojawiła się zapowiedź całkiem nowego NWD. Jednak...serwery miały być wyłączone 14 listopada, a jak widać do teraz można śmiało po nich buszować - zarówno po Zgromadzeniu, jak i Hodowli.
Moje pierwsze konto w tej grze...łojezu. To było tak dawno temu, byłam takim małym, głupim dzieciaczkiem ;3 Rok 2009 albo 2010.
Obecne konto o takim samym, majestatycznym loginie jak ten tutaj mam od 2011 roku.
Dorobiłam się kilku fajnych smoków, ale grę traktuję raczej jako motywację do ogarniania rysowania smoków i kontaktów z ludźmi. Nigdy nie chciało mi się smoków szkolić ani walczyć xd

Offline

 

#3 2015-12-14 00:48:31

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Nightwood - gra o hodowaniu smoków

Ja swoje smoki szkoliłem dosyć długo, najlepszy ma pewnie ponad 400 poziom. Mam kilka fajnych rzadkich smoków (wojna, diament, metal, feniks). Jako fascynata smoków zacząłem w to grać chyba w podstawówce A nazwy smoków opierałem na legendach i książkach (z Króla Artura czy Wiedźmina)


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#4 2015-12-14 00:51:24

 Radosny Rabarbar

http://oi60.tinypic.com/2zp2j5c.jpg

13204951
Skąd: Tam,gdzie diabeł mówi dobranoc
Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 2502
Punktów :   -17 
WWW

Re: Nightwood - gra o hodowaniu smoków

A moje to imiona mają bardzo randomowe.
Rozpoczynając od nazw zespołów/wokalistów przez postacie/nazwy/motywy z książek czy gier, na mitologii i demonologii słowiańskiej kończąc.
No i ku chwale mojej RPGowej, forumowej wiedźmie nazwałam moją nekromancję jej imieniem xD.

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi