Ogłoszenie


#61 2011-12-19 19:35:17

 Isenne

Użytkownik

5369224
Skąd: U ciebie pod łóżkiem
Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 331
Punktów :   
.: Pepeszka.
WWW

Re: Ulubione cytaty

jak ostatnio czytałam wiedźmina, to spisywałam co fajniejsze teksty. i tak, sprawdzając, coby sie nie powtarzało:
Daj, ać ja pobruszę, a ty skocz do piwnicy po piwo. (Jaskier)

Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10.

Za stodołą, gdzieś na płocie
Kogut gromko pieje.
Zaraz przyjdę, miła, do cię
Ino się odleję. (Jaskier z kolegami)

- Gdyśmy dostali wasz list i jasne się stało, że spotkamy się właśnie w Rivii, kombinowaliśmy z Zoltanem, czym by tu was podjąć. Kombinowaliśmy, kombinowaliśmy, aż nam się od tego kombinowania sikać zachciało, zaszliśmy tedy do nadjeziornej olszynki. Patrzymy, a tam zatrzęsienie wręcz ślimaków winniczków. Wzięliśmy więc wór i nałapaliśmy milutkich mięczaków, ile tylko w ten wór wlazło...
- Dużo nam uciekło - pokiwał głową Zoltan Chivay. - Myśmy byli krzynkę pijani, a one diablo szybkie.

Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa.

A Regis dowodził, że najlepszą bronią na wampiry jest srebro, wesoło machając srebrną łyżeczką .

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. (Jaskier)             

- Jaskier! Nie śpij w siodle!
- Ja nie śpię. Ja twórczo myślę.                                         

– Pić mi się chce. Napiłbym się czegoś przed jedzeniem. Mam trochę ziół, przyrządzę sobie naparu. Babko, znajdzie się tu w chacie ukrop? Ukrop, pytam, znajdzie się? (Jaskier)
Siedząca przy przypiecku staruszka, matka bartnika, podniosła głowę znad cerowanej skarpety.
– Znajdzie, gołąbeczku, znajdzie – zamamlała. – Ino, że wystudzony.

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać. (Regis)

– Nowi? – rozdarł się sierżant. – Z werbunku? Dawać papiery! Nie stać, kurwaa! W lewo zwrot! Wróć, kura, w prawo! Biegiem marsz! Wróć, kurwa! Słuchać i zapamiętać! Najsampierw, kurwa, do prowiantmajstra! Pobrać rustunek! Kolczugę, skórznię, pikę, kura, hełm i kord! Potem na musztrę! Być gotowym do apelu, kurwa, o zmierzchu! Maaarsz!
– Zaraz – Jarre rozejrzał się niepewnie. – Bo ja chyba mam jednak inny przydział...
– Jaaak?!?
– Przepraszam, panie oficerze – Jarre poczerwieniał. – Idzie mi tylko o to, aby zapobiec ewentualnej pomyłce... Albowiem pan komisarz wyraźnie... Wyraźnie mówił o przydziale do be-pe-pe, więc ja...
– Jesteś w domu, chłopie – parsknął sierżant, rozbrojony nieco „oficerem”. – To jest właśnie twój przydział. Witaj w Biednej Pierdolonej Piechocie.

Jeśli Dijkstra twierdzi, że jest południe, a dookoła panują nieprzebite ciemności, należy zacząć niepokoić się o losy słońca.

w niektórych miejscach nie mam, kto to mówił, ale to sie domyślita.

Ostatnio edytowany przez Isenne (2011-12-19 19:36:58)


"Łajba to jest morski statek,
sztorm to wiatr, co dmucha z gestem,
cierpi kraj na niedostatek
Morskich opowieści."

"Włosy będę mieć na cukier i agrafkę wepnę w kuper... "

Offline

 

#62 2011-12-19 20:59:47

manifest

Użytkownik

7534214
Skąd: underwater
Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 257
.: på slutten av verden

Re: Ulubione cytaty

Eruanna, też mi sie straszliwie podoba!

Offline

 

#63 2011-12-27 18:23:15

 Isenne

Użytkownik

5369224
Skąd: U ciebie pod łóżkiem
Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 331
Punktów :   
.: Pepeszka.
WWW

Re: Ulubione cytaty

a, co do waszej dyskusji o Kiri z Kintry i tak dalej:
znam takich, co czytali o Siri z Sintry, która była córką Pafety


"Łajba to jest morski statek,
sztorm to wiatr, co dmucha z gestem,
cierpi kraj na niedostatek
Morskich opowieści."

"Włosy będę mieć na cukier i agrafkę wepnę w kuper... "

Offline

 

#64 2011-12-27 23:27:49

 Szifer

Użytkownik

9810473
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 5022
Punktów :   -5 

Re: Ulubione cytaty

Mwahaha To chyba z fadą fymofy xD


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12366224_963531483722707_6375285450185723831_n.jpg?oh=cc08e9a6a1a9d6bb7f613cf50b9847d7&oe=571886AD

Offline

 

#65 2011-12-28 12:43:19

 Isenne

Użytkownik

5369224
Skąd: U ciebie pod łóżkiem
Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 331
Punktów :   
.: Pepeszka.
WWW

Re: Ulubione cytaty

nie, bo był w końcu Wiedźmin, a nie Fiedźmin


"Łajba to jest morski statek,
sztorm to wiatr, co dmucha z gestem,
cierpi kraj na niedostatek
Morskich opowieści."

"Włosy będę mieć na cukier i agrafkę wepnę w kuper... "

Offline

 

#66 2012-04-05 21:47:42

 c4wjajach

Użytkownik

48946049
Skąd: Za daleko...
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 2546
Punktów :   -1 
.: spam-master

Re: Ulubione cytaty

Fiećmin jeśli już

Offline

 
Ikony

Nowe posty

Brak nowych postów
Tematy przyklejone
Tematy zamknięte

Rangi
Administratorzy
Moderatorzy
Zasłużeni
Użytkownicy

______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________


______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________ _______________________________________ ========================================================================

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi